ASKO. Чисте повітря – чиста кухня

Ідея створення варильної поверхні з витяжкою ASKO проста. Цей прилад призначений для тих, кому подобається елегантний дизайн кухні, коли витяжка не перетягає увагу на себе

Прилад ASKO надасть кухні новий вигляд. Коли в ній немає громіздкої витяжки, інтер’єр стає помітнішим, а у вас з’являється ще більше можливостей для створення гармонійного, привабливого дизайну. Варильна поверхня має дуже лаконічний дизайн – без металу, що привертає до себе увагу, і без витяжки над приладом. Єдина деталь, якою виявляє себе витяжка, – вузький квадратний зазор у центрі варильної поверхні. Немає кришок або іншого приладдя, що має відкидатися чи підійматися, – лише гладенька поверхня. Вона має мінімалістичний вигляд, і нею легко користуватися, адже можна вільно пересувати каструлі й сковорідки.

Варильна поверхня з витяжкою ASKO відкриває для архітекторів і дизайнерів нові творчі горизонти, позбавляючи їх необхідності вирішувати, приховати витяжку чи виділити її.

Індукційна поверхня з витяжкою HIHM934M має преміальне керамічне покриття Matt Black; чотири зони нагріву, які об’єднуються зонами Bridge Induction™.

Вона дозволяє готувати як на чотирьох зонах відразу, так і створювати дві великі зони, оптимізуючи простір.

Об’єднання зон – ідеальне рішення для великого посуду. За допомогою зручного сенсорного керування ви можете обрати одну з шести автоматичних програм із контролем температури або встановити таймер на кожну зону. Зони нагріву мають функцію бустера, 13 ступенів регулювання потужності, функцію розпізнавання посуду та блокування від дітей. Металевий жировий фільтр витяжки можна мити у посудомийній машині. Максимальний рівень шуму – 68 дБ. Витяжка може працювати у режимі циркуляції.

Метки: , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку