SOLA CAPSULE

Цей проєкт виник на межі таких речей, як яхта, будинок на колесах та котедж. За завданням замовника потрібно було на 40 кв. метрах розмістити все необхідне для проживання чотирьох людей. Рішення – зонування приміщення та акцент на ергономіці

Ідея: ZV Development
Дизайн: ISTO | Максим Попович, Маргарита Міщук, Артем Усик, Олександр Харін
Загальна площа: 40 кв. м
Фото: Михайло Павенін

У вітальні розміщено диван, що трансформується у кушетку або крісло для відпочинку. Також є винна полиця та столик. Збережено простір на кухні.

Максим Попович, Артем Усик

Все необхідне приладдя і техніка вмонтовані у меблі. Стіл на 16 осіб, який розкладається до свого цільового розміру, містить 4 стаціонарні стільниці та додаткові 12, які сховані у спеціальній ніші. Спроєктовано повноцінну гардеробну та хамам.

Спальні зони розміщено на антресолях. Майстер-бедрум з робочим столом знаходиться над гардеробом, гостьова – над кухнею. Таким чином не тільки розширили інші зони, але й забезпечили мешканцям комфортний сон на ліжках 2 × 2 м.

У ванній встановлено окремий блок, в якому є пральна машина, відділ для зберігання брудного одягу та окремий – для побутових засобів. Пустоти у сходах використано для зберігання дрібних речей – книг, взуття тощо. В оздоблені надавали перевагу дереву, металу, кірліту, матовому склу. Для кухні обрали пресований пластик, який імітує камінь, але є більш зносостійким для використання. Такі матеріали тактильні, практичні й повністю відповідають концепції та призначенню капсули.

Метки: , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку