SVOYA VEZHA

Блокований будинок SVOYA VEZHA для двох сімей розташований на компактнiй ділянці в 600 кв. м, а його конфігурація чітко вiдповiдає способу життя та комунікації сусідів. Легка каркасна огорожа дозволяє умовно розмити межі ділянки.

Об’єкт: будинок, Дніпро
Автор проєкту: SVOYA studio
Фото: Олександр Ангеловський

Кожна частина блокованого будинку має вхідну групу з торців будівлі, де розташовані відкриті паркувальні місця. Також є вихід на загальну терасу і внутрішній двір. Лаконічна архітектура підкреслена поєднанням виразних оздоблювальних матеріалів – фальцевого листка, що переходить з покрівлі на фасади, і ламінованої фанери. Власне конструкція будинку виконана з газобетону з дерев’яним каркасом покрівлі.

Автори проєкту SVOYA studio

Площа кожної частини блокованого будинку становить 145 кв. м. На першому поверсі розташований хол з природним освітленням і системою зберігання, технічне приміщення, гостьовий санвузол, гостьова спальня і простора студія-кухня, їдальня і вітальня з відкритими сходами, що ведуть на другий поверх. Там розташовані дві спальні, гардеробна і ванна кімната. Велика кількість вікон і орієнтація на внутрішній дворик і бульвар дарує дому наповнення світлом.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку