SHKRUB HOUSE

Shkrub House – данина національним традиціям і ремеслам, українському духу та силі. Це родинний дім з очеретяним дахом, який був спроєктований у сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному

Автори проєкту: Сергій Махно, Sergey Makhno Architects Олександр Махно, Ольга Собчишина, Сергій Філончук, Марина Гречко, «Студія Махно»
Об’єкт: Козин, Київська область
Фото: Сергій Кадулін

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як там шанують свою спадщину, зрозумів, що українська культура також надзвичайно багата, але ми не завжди цінуємо її. Японія повернула мені Україну. Тому я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», – поділився Сергій Махно.

Сергій Махно, Олександр Махно, Ольга Собчишина, Сергій Філончук, Марина Гречко

Планування просте та ергономічне: на першому поверсі облаштовані зони загального користування, на другому – спальні кімнати мешканців. Поверхи об’єднуються у вітальні панорамним вікном і стелажем до стелі з унікальною колекцією кераміки часів Трипілля.

Майже все освітлення в домі, а також керамічна плитка та раковини – авторські, виготовлені у майстерні Сергія Махна спеціально для цього проєкту. Цей дім – про речі, що мають значення.

Метки: , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку