ASKO. Найуніверсальніша в світі духова шафа

Комбіновані духові шафи 5-в-1 від ASKO дають змогу оптимально використати наявний простір

Поєднуючи компактний розмір із вражаючими технічними характеристиками, духові шафи 5-в-1 від ASKO перетворюють кухню на творчу майстерню. Багато хто погодиться, що в невеличкій міській квартирі доволі важко готувати не лише розкішні святкові вечері, але й прості щоденні страви. Адже треба задіяти багато необхідних функцій при дуже обмеженому місці.

У такій ситуації на допомогу прийде найгнучкіша у світі вбудована комбінована шафа 5-в-1, що відкриває таємницю унікальності техніки, адже поєднує в собі п’ять основних методів приготування і забезпечує абсолютну гнучкість для задоволення всіх потреб. Люди з витонченим смаком, що вимагають довершеності в усьому, прагнуть бачити досконалі прилади в себе на кухні, щоб забезпечити функціональність і естетику приготування на всіх етапах, аж доки ароматна страва не виймається з духовки.

В основі цього виробу лежать три головні технології готування та нагріву: повністю парове, мікрохвильове, а також усі режими традиційного нагріву. Кожен із них може застосовуватися окремо. Ви маєте можливість поєднувати також мікрохвильове нагрівання або парове готування із функцією традиційної духової шафи та насолоджуватися необмеженими можливостями пристрою.

Метки: , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку