ASKO. Чисте повітря – чиста кухня

Ідея створення варильної поверхні з витяжкою ASKO проста. Цей прилад призначений для тих, кому подобається елегантний дизайн кухні, коли витяжка не перетягає увагу на себе

Прилад ASKO надасть кухні новий вигляд. Коли в ній немає громіздкої витяжки, інтер’єр стає помітнішим, а у вас з’являється ще більше можливостей для створення гармонійного, привабливого дизайну. Варильна поверхня має дуже лаконічний дизайн – без металу, що привертає до себе увагу, і без витяжки над приладом.

Єдина деталь, якою виявляє себе витяжка, – вузький квадратний зазор у центрі варильної поверхні. Немає кришок або іншого приладдя, що має відкидатися чи підійматися, – лише гладенька поверхня. Вона має мінімалістичний вигляд, і нею легко користуватися, адже можна вільно пересувати каструлі й сковорідки.

Варильна поверхня з витяжкою ASKO відкриває для архітекторів і дизайнерів нові творчі горизонти, позбавляючи їх необхідності вирішувати, приховати витяжку чи виділити її.

Індукційна поверхня з витяжкою HIHM934M має преміальне керамічне покриття Matt Black; чотири зони нагріву, які об’єднуються зонами Bridge Induction™.

Вона дозволяє готувати як на чотирьох зонах відразу, так і створювати дві великі зони, оптимізуючи простір.

Об’єднання зон – ідеальне рішення для великого посуду. За допомогою зручного сенсорного керування ви можете обрати одну з трьох автоматичних програм із контролем температури або встановити таймер на кожну зону. Зони нагріву мають функцію бустера, 9 ступенів регулювання потужності, функцію розпізнавання посуду та блокування від дітей. Металевий жировий фільтр витяжки можна мити у посудомийній машині. Максимальний рівень шуму – 68 дБ. Витяжка може працювати у режимі циркуляції.

Метки: , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку