ВЕЧІР У САЛОНІ INTERIOR

2 грудня в салоні INTERIOR, що розташований в елітному кварталі столиці, відбулася презентація новинок бренду hansgrohе AXOR, а також відкриття першого та єдиного в Україні монобрендового шоуруму Boffi | DePadova.

Гостями вечора стали не тільки відомі українські дизайнери та архітектори, але й зірки балету – Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Магічний музичний супровід забезпечила гра незрівнянного піаніста Євгена Хмари.

Оскільки у 2021 році компанія hansgrohe відзначає своє 120‑річчя, подія в Україні була теж визначальною. У цей ювілейний рік бренд презентував чимало новинок сантехніки й аксесуарів, які вже встигли здобути популярність серед користувачів у всьому світі.

Вони орієнтовані на створення затишного індивідуального інтер’єру, де ви можете відпочити й насолодитися спілкуванням із близькими. На вечері були презентовані такі новинки бренду, як душова система hansgrohe Pulsify, що об’єднує перевірені технології hansgrohe, як-от EcoSmart і QuickClean, для усвідомленого користування водою та забезпечення довшого терміну роботи кожного продукту. Та ще багато цікавого й нового, що свідчить про те, що саме у hansgrohe та Boffi | DePadova – прогресивний дизайн майбутнього.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку