БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ЗНАК ЯКОСТІ. Franke.

Дизайн важливо не тільки побачити в каталогах, прочитати про нього в новинах чи дізнатися з презентацій. Особливо коли йдеться про дизайн функціональної техніки та оздоблення. Його потрібно побачити на власні очі, техніку протестувати, а фактури перевірити тактильно. Все це можливо в новому шорумі FRANKE.

Стильний новий шоурум відомого бренду FRANKE розташований на одній із головних магістралей столиці – бульварі Дружби народів, тож дістатися до нього досить легко. Чотириповерховий будинок є перш за все затишним і стильним шоурумом, в якому представлені всі останні моделі бренду та, безумовно, всі ікони дизайну FRANKE. Побачити колір та відтінки, а також власноруч перевірити якість, технічні можливості й переглянути майже всі останні моделі – все це можливо у стильному шоурумі бренду.

Дуже важливо те, що шоурум може виступати як місцем зустрічі з клієнтами, так і простором для роботи архітекторів і дизайнерів. Тут облаштовано все необхідне для зустрічей – комфортні місця, кава, необхідні ґаджети. У новому шоурумі FRANKE передбачено все! Гостинні господарі піклуються про комфорт відвідувачів навіть у дрібницях: тут можна працювати хоч протягом усього дня – для архітекторів та дизайнерів двері шоуруму FRANKE завжди відчинені.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку