PROHUB. Шоурум преміальних українських і світових брендів

Неординарний дизайн-простір, що розташований на Глибочицькій, 105 – це місце, в якому сміливо можливо ігнорувати тенденції, персоналізувати інтер’єр та відверто виявляти свої емоції. Все необхідне для цього є саме в ProHUB.

ProHUB – це шоурум преміальних українських та світових брендів. Саме тут об’єднані українські дизайнери і архітектори, інженери і будівельників, вітчизняні виробники меблів і предметів, всесвітньо відомі бренди в одному місці. ProHUB допомагає проєктувати, будувати, комплектувати.

Перш за все – індивідуальне виробництво. Так, у шоурумі можна замовити персональні меблі під унікальний дизайн-проєкт. У ProHUB представлена колекція зразків матеріалів, оброблення, пофарбування та екземплярів виробів, які демонструють усі технічні можливості та якість меблів фабрики BASSA. Уподобавши колір або дизайн, кожен у змозі провести «тактильну» експертизу: взяти матеріал до рук, погладити його, оцінити фактуру.

Окрім меблів, є можливість обрати понад 150 зразків килимового покриття з колекцій OBJECT CARPET – різного призначення й для різних типів приміщень. Будь-який товар – від меблів до предметів декору та оздоблення – можна замовити на сайті на особливих умовах.

Не треба сплачувати ввізне мито та міжнародну доставку і не потрібно турбуватися, що обраний товар буде пошкоджено в дорозі або він взагалі не доїде. Достатньо лише замовити та дочекатись призначеного терміну доставки. Усі товари доступні як на сайті, так і в шоурумі, де доброзичливі та досвідчені консультанти допоможуть обрати й замовити товар.

Сучасні тенденції в дизайні, трендові кольори, авторський декор, ідеальне обслуговування – все це у просторі ProHUB. Команда ProHUB прагне перетворити український сервіс і продукт у всесвітньо відому індустрію.

Тут об’єднані компетенції та досвід групи українських компаній в єдиний виробничо-сервісний комплекс з інноваційними, нестандартними рішеннями та стратегією розвитку.

Made in Ukraine – це круто!
Київ, вул. Глибочицька, 105
тел.: +38 (097) 111 96 11
prohub.com.ua

Метки: , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку