Poliform Lab. Алла і Тарас Коломоєць

ID.: Які з представлених новинок компанії FLOS вразили вас найбільше?

А. К.: Наша улюблена компанія FLOS приємно здивувала нас цього разу новинками. Сподобались інноваційна настінна лампа Wirering, що складається зі спеціального кабелю і кільця зі стрічкою Led та виглядає дуже декоративно. А особливо привернула увагу настільна лампа Bon Jour Versailles від Філіпа Старка, створена у співпраці з Baccarat. Вона вразила легкістю ліній, вишуканістю та рівномірним м’яким світлом – це своєрідний відсил у класичне минуле.

ID.: Які інноваційні технології/системи/матеріали бренду FLOS стали для вас відкриттям?

Т. К.: Runnig Magnet – справжня знахідка для дизайнера, новий погляд на мобільне освітлення. Інноваційна система контактів руйнує стереотип під’єднання світильника до мережі. «Пересунув – зняв – поміняв» – все в межах однієї схеми. Тут не існує жорсткого зв’язку дріт/світильник. Це зовсім нещодавно було фантастикою!

ID.: Поділіться враженнями від кухонних та меблевих новинок компанії Poliform.

А. К.: Кухні Poliform максимально функціональні, при цьому стильні й розкішні. Кухня набуває вітринного вигляду з великим островом та барною стійкою. Острів є акцентом та головною ідеєю кухні, його основною робочою зоною. З меблевих новинок сподобався диван Bellport і система Wall System з новим оздобленням керамічним каменем. А також новинка від Карло Коломбо – ліжко Park Uno, що запам’яталось плавністю ліній та легкістю.

Фото: ID. Interior Design

Опубликовано в журнале №11 (96) ноябрь 2018

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку