ASKO. Професійна техніка

Зустрічайте нову генерацію професійної техніки для прання від ASKO! До лінійки ASKO Professional входить високоякісна професійна техніка для потреб малих і великих компаній в усіх галузях промисловості

Компанія виробляє пральні, сушильні, посудомийні машини, сушильні шафи. Всі вони відзначаються якістю, тривалістю служби й високою продуктивністю.

Побутова техніка лінійки ASKO Professional стане невід’ємною частиною вашої компанії та дасть їй змогу працювати безперебійно, економічно й екологічно.

На всі прилади ASKO Professional надається гарантія 2 роки. Всі моделі проходять суворе випробування – від 15 000 до 30 000 годин роботи.
Якість гарантовано.

Пральні машини лінійки ASKO Professional для готелів і ресторанів створені, щоб доповнити й модернізувати ваш заклад. Вони призначені для роботи в умовах, де потрібні швидкість і висока продуктивність. У професійних машинах ASKO заздалегідь встановлено 25 програм, а також передбачена можливість інтеграції до трьох спеціальних програм залежно від потреб вашого закладу. Крім того, їх можна точно налаштовувати, щоб щоразу отримувати бажані результати. Заздалегідь встановлені програми, серед яких очищення швабр і серветок із мікрофібри та дезінфекція, забезпечать відповідність вашої компанії суворим стандартам охорони здоров’я. Завдяки простій системі завантаження та вивантаження такі професійні пральні машини заощаджують час і кошти. Це вагомий, величезний плюс для компаній у сфері готельно-ресторанного бізнесу, які прагнуть надавати вчасне, акуратне й економічно ефективне обслуговування.

Метки: , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку