23A

23А – міська кав’ярня, яка розташована на одній зі старовинних вулиць, біля Харківського театру опери і балету. Це заклад, який днем працює як кав’ярня міського типу, з крафтовими напоями, простими десертами і легкими закусками, а ввечері перетворюється на місце для тусовок. Вдень з келихів п’ються лимонади, ввечері – вино

Об’єкт: кав’ярня, Харків
Автор проєкту: Володимир Пономаренко, Ponomarenko Bureau
Фото: Іван Авдєєнко

Перед командою проєкту замовник поставив завдання створити максимально комфортний простір з різними сценаріями використання. На 86 кв. м облаштували 38 посадкових місць із вільним плануванням із можливістю розширення. Приміщення поділили на зони: місце для стола, комфортного для роботи і придатного для розміщення великої компанії, адаптивна центральна зона і статична зона біля входу, з якої видно всю кав’ярню.

Автор проєкту Володимир Пономаренко

Центральна зона складається з модульних меблів і легко перебудовується і змінює приміщення залежно від його цілей.

Два основні адаптивні елементи – лавки та столи, які з’єднуються і дозволяють візуально змінювати простір. Рослини, в свою чергу, допомагають зонувати різні варіанти розміщення меблів.

При створенні дизайну автори проєкту шукали рішення, яке візуально б його підсилювало. Тож центральним елементом команда Ponomarenko bureau вибрала метал, оброблений райдужним цинкуванням, який разом зі світлими відтінками в інтер’єрі забезпечує цікавий візуальний ефект. Було досить складно підібрати правильне покриття, яке не змінювало би візуально метал і гарантувало зручну експлуатацію. Шляхом експериментів команда зупинилися на плівці.

У дизайні приміщення спостерігається практично повний відхід штампів – простір став «чистим», оригінальним, креативним.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку