V-ZUG: техніка вашої мрії

Вимоги сучасної людини до техніки постійно змінюються, тому дуже важливо завжди вгадувати та підлаштовуватися під бажання клієнтів. V-ZUG – це той бренд, який крокує в ногу з часом, надаючи своїм покупцям найактуальніші високотехнологічні прилади

V-ZUG представляє широкий спектр кухонної техніки найвищої якості для будь-яких ваших потреб – комбі-пароварки, мікрохвильові печі, посудомийні, пральні та сушильні машини. Розробці кожної моделі приділяється максимум часу і зусиль для кропіткого опрацювання деталей. Все від дизайну і до гнучких технічних можливостей продумано, щоб вирішувати різноманітні актуальні потреби.

Зараз V-ZUG приділяють все більше уваги комбінованій техніці, яка вбудовується. Поєднання декількох функцій і використання різних технологій в одному пристрої – сучасний, дуже популярний серед покупців тренд. Наприклад, одним з бестселерів бренду стала індукційна варильна поверхня Fusion. Крім елегантного дизайну, захисного покриття від подряпин OptiGlass та можливості гнучкого налаштування режимів роботи в неї інтегрована витяжка. Однак і тут все не так просто. Завдяки тому, що витягування парів здійснюється знизу, вам не потрібно турбуватися про висоту приміщення під час планування своєї кухні. Ніяких зайвих деталей і громіздких конструкцій. Робота витяжки непомітна і практично безшумна. А завдяки системі OptiLink, яка автоматично налаштовує витяжку, ви можете не відволікатися від процесу приготування і повністю зосередитися на створенні власних кулінарних шедеврів.

Опубликовано в журнале №02-03 (108) февраль — март 2020

Метки: , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку