В СТИЛІ MID-CENTURY

Bloom eatery – ресторан майже у самому центрі столиці
Білорусі. Монументальна суворість міста викликає гостре
бажання піти йому наперекір, щоб відчути енергію простоти,
невимушеності, дружелюбності, властивих жителям Мінська

Об’єкт: ресторан, Мінськ
Автори проєкту: Йова Ягер, Олег Волосовський, Ольга Палійчук,
Франтішка (художниця), YOVA YAGER hospitality design
Фото: Фелікс Сиваков, Наталія Ксенжук
Текст: Владлена Лобанова

Студія YOVA YAGER hospitality design запропонувала зробити інтер’єр Bloom Eatery повною протилежністю його оточенню, з великою кількістю різних фактур і живих рослин. Bloom Eatery – це складної форми приміщення з панорамними вікнами і стелями вище 4 м. Три роки тому ще не всі стіни цього простору були готові. Велику частину часу було приділено інженерно-будівельним роботам.

Авторка проєкту Йова Ягер

За цей період технічне і концептуальне рішення встигло кілька разів змінитись. Планувалося, що загальна площа закладу становитиме 600 кв. м на трьох поверхах нового бізнес-центру. До роботи над таким масштабним проєктом Йова Ягер згуртувала велику команду фахівців: архітектора Олега Волосовського і майстрів його Loft Buro, дизайнерку Олю Палійчук і художницю з Мінська Франтішку для створення і наповнення візуальної графіки концепту.

Зрештою все звелося до одного рівня. Сьогодні кухня, бар і зал розташовані на першому поверсі. Головна складність роботи полягала в неправильній формі цього приміщення з витягнутою вхідною групою і повністю відкритим залом. Щоб збалансувати простір і надати йому інтимності, в інтер’єр додали розділювальні вертикалі у вигляді дерев’яних ширм, текстиль на вікнах і велику кількість живої зелені.

Грубість і монументальність приміщення згладжували радіусними формами, які пронизують весь ресторан – навіть у коридорах. В інтер’єрі є елементи стилю mid-century з його плавністю і м’якістю форм, барвистістю і тактильністю, що пов’язано з трендом натуральності, яку людям повсякчас хочеться відчувати.

«В інтер’єрі Bloom Eatery відображено наше бачення сучасного мегаполісу. Грубі фактури бетону й іржавого металу, які зустрічаємо на вулицях міста, ми врівноважуємо живими рослинами, тактильними матеріалами і насиченими фарбами. Баланс дотримано і в посадці закладу – вона хоч і затісна, але при цьому м’яка і зручна», – розповідає головна дизайнерка проєкту Йова Ягер.

Студія YOVA YAGER hospitality design любить експериментувати з поєднанням простих і вишуканих матеріалів. Скляна перегородка бурштинового відтінку, розташована за баром, відображає денне світло та демонструє силуети кухарів, які працюють за нею. Проект Bloom Eatery – спроба допомогти містянам переосмислити своє оточення і себе в ньому.

«Ми не розраховуємо на те, що місто тут же почне змінюватись, але сподіваємося, що своєю працею робимо невеликий крок в цьому напрямі», – підсумовує Ягер.

Опубліковано в журналі №07-08 (111) липень — серпень 2020

Метки: , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку