UNIT FACTORY

Цей проєкт оновив порожній простір колишнього виставкового центру в Харкові. При вході відвідувачів зустрічає яскравий помаранчевий портал і зона прийому гостей, яка підсвічується різними кольорами

Об’єкт: виставковий центр, Харків
Автори проєкту: TSEH Architectural Group, провідні архітектори Антоніна Капля, Денис Задніпровський
Фото: Іван Авдеєнко

Проєкт складається з двох частин. Перша – це інноваційна IT-школа, яка має навчальний кластер на 122 навчальні станції, обладнані сучасними комп’ютерами. Тут також передбачена можливість додатково розмістити 44 навчальні станції, презентаційні приміщення, ігрову і лаунж-зони, кухні.

Провідні архітектори проєкту Антоніна Капля та Денис Задніпровський

Друга частина – сучасний коворкінг, розташований на двох поверхах. Це 16 клубних офісів на 2, 4, 6 робочих місць або 64 робочих місця в загальній залі. Тут є 58 не закріплених робочих станцій, переговорні кімнати, сучасна конференц-зала на 46 місць, лаунж-зони, кухня і душові приміщення.

Спільний простір зоновано не тільки в горизонтальній площині, а й вертикально. Так, частина клубних офісів – це бокси зі скляними вітринами, які підняті на другий рівень за допомогою металевої платформи. Тут також облаштовані лаунж-зони і переговорні кімнати, з яких відкривається вид на навчальний процес в ІТ-школі та лаунж-зону коворкінгу. Клубні офіси першого поверху частково реалізовані з контейнерів.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку