СМАК ГРУЗІЇ

Жодного разу не побувавши в Грузії, неможливо повністю уявити її дух. Основна ідея інтер’єру цього ресторану – передача атмосфери тераси старого Тбілісі

Об’єкт: ресторан, Київ
Автори проєкту: Катерина Марданова, Юрій Сушко, Анастасія Вінідіктова, Ксенія Рекун, Наталія Даніліна, Mdesign Architecture Interior
Фото: Сергій Савченко
Текст: Катерина Марданова

Автори проєкту ресторану студія Mdesign Architecture Interior намагалися створити маленький осередок Грузії в історичному центрі Києва – на Подолі. Тепла колірна гама в поєднанні з вінтажною цеглою і дерев’яними елементами виступили в ролі полотна, яке розписали безліччю деталей інтер’єру, що дозволило авторам проєкту передати розмаїття сонячної Грузії, а також гостинність її народу. Багато деталей та декоративних елементів створюють начебто інший вимір – вимір гостинної країни на Кавказі.

Автори проєкту Юрій Сушко, Катерина Марданова

Особливого затишку надають різьблені декоративні елементи, поєднані з нотками текстилю та фресками на цеглі, як і керамічні деталі у вигляді світильників, ваз і настінного декору. До речі, виконаними за ескізами авторів проєкту, Mdesign Architecture Interior. Окремий штрих – використання орнаменту на балках, різьблених панелях і підлогових покриттях.

Також автори проєкту, Mdesign Architecture Interior, не могли оминути баранів, які відіграють важливу роль у символіці Грузії. Саме у вигляді голів вівець оформлені змішувачі у вбиральні, що стало оригінальним акцентом досить утилітарного приміщення.

Ще одним яскравим елементом інтер’єру виступає стійка хостес, натхненням для створення якої слугував грузинський головний убір папаха – символ честі й гідності чоловіка, а в нашому випадку – серце ресторану.

Опубліковано в журналі №09 (112) вереснь 2020

Метки: , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку