МИСТЕЦТВО КЛАСИКИ

Класика завжди була, є та буде актуальною. Вона прекрасна незалежно від форми, і навіть якщо змінює звичний формат, все одно впізнавана за стильною розкішшю. Саме такою, як у CHALET EQUIDES

Об’єкт: конференц-зала CHALET EQUIDES, с. Лісники
Автори проєкту: Анна Десятничук-Папушенко, Alfa SPA Development
Фото: Андрій Авдєєнко

Перед автором проєкту замовники поставили завдання побудувати елегантну, респектабельну конференц-залу високого класу, що стала би частиною вже відомого EQUIDES CLUB, характер та інтер’єр якого якнайкраще відповідають статусу сучасного комплексу європейського рівня. Комбінація розкішної класики та сучасних матеріалів є головним концептом проєкту.

Автор проєкту Анна Десятничук-Папушенко

У новому просторі конференц-зали CHALET EQUIDES зустрілися класика та бетон, технологія та мистецтво. Акцент зроблено на багатофункціональності приміщення: це водночас простір для світських вечірок та затишна конференц-зала із придатною для занурення в класичну музику атмосферою конференцій, бенкетів, виставок, концертів. Залежно від заходу змінюється сценарій освітлення.

В інтер’єрі конференц-зали використали багато сучасних, контрастних для класики матеріалів, залишивши акцентом бетон та скло, щоб візуально виділити розкіш. Вона ніби стрижень, на який нанизуються всі інші дизайнерські рішення. Так інтер’єр набуває пафосних, величних рис класики. Цей стиль не залишає байдужим – контрасти матеріалів, кольору та гра світла дарують довгий шлейф вражень від інтер’єру CHALET EQUIDES. Класика, що впевнено і відверто заявила про своє існування і в сучасному інтер’єрі, органічно виглядає в цьому просторі.

Лейтмотивом проєкту обрано мистецтво – мистецтво в інтер’єрі, мистецтво створювати його та мистецтво насолоджуватись сучасною класикою у вишуканій атмосфері.

В оздобленні стін конференц-зали використані текстильні панелі, збагачені поєднанням різнофактурних тканин. Щоб додати інтер’єру світла, дизайнери обрали золотистий відтінок елегантної велюрової тканини з легким блиском із колекції Samina. Текстиль з напиленням золота начебто дещо зістарений: така розкіш не виглядає кричущо, а підкреслює вишуканість, аристократизм, індивідуальність простору.

Велюрові тканини з класичним візерунком передають відчуття сонячного блиску і ефектно підкреслюють велич зали. Крім тактильного комфорту автори проєкту майстерно подбали про гру та контраст кольорів і фактур, а домінантою простору зробили гіпсові барельєфи з давньогрецькою тематикою.

Для акцентної групи барних крісел та диванів камінної зони ресторану CHALET EQUIDE була обрана преміальна колекція PERMONT. Інша розкішна колекція, що використана в оббивках крісел, –колекція велюру Nessino Collection, де в одному виробі сміливо поєднані три типи тканин – смужка Stage, однотонна тканина Senib та Nessino Chery, інтерпретована у класичному стилі дамаського візерунка. Таке поєднання стало елегантним VIP-одягом для меблів. Основа тканини – віскоза, що значно підвищує цінність продукту і, безумовно, надає йому вишуканості.

«Кожен проєкт індівідуальний, він має своє обличчя, І величезне місце в моїй творчості займає саме класика в найширшому значенні цього слова. В першу чергу інтер’єр має відображати характер. Ми мали неймовірно цікаве завдання – привнести неповторні риси в класичний інтер’єр, використовуючи гру матеріалів, кольору, світла, декору», – розповідає головний архітектор проєкту Анна Десятничук-Папушенко. Їй вдалося впіймати тонку грань і доповнити елегантними штрихами гармонію класики, тонко підкресливши її розкіш і пишність.

Опубліковано в журналі №02-03 (108) лютий — березень 2020

Метки: , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку