БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ЗНАК ЯКОСТІ

FRANKE запускає серію мінімалістичних мийок із неіржавної сталі Mythos. Відзначена характерними рисами швейцарського дизайну та швейцарського виробництва, нова серія мийок із неіржавної сталі Mythos поєднує класику й сучасність із якістю майстерної роботи

Серія Mythos вже здобула міжнародне визнання, отримавши у 2020 році дві престижні премії за відмінний дизайн – iF Design Award та Red Dot Design Award.

Завдяки тонкому шестиміліметровому краю мийки Mythos поєднуються з будь-яким матеріалом стільниці та встановлюються під нею врізним монтажем SlimTop або нарівні зі стільницею без використання силікону. Мийки Mythos елегантно доповнюють робочу поверхню. Також на них встановлено елегантний та гігієнічний прихований перелив з логотипом FRANKE Swiss, який нагадує про країну походження.

Глибина 200 мм, плавно заокруглений радіус кутів та основи чаші, а також кругла декоративна кришка зливного отвору підкреслюють витонченість конструкції та забезпечують легке очищення.

Мийка доповнюється ергономічними аксесуарами, що допомагають організувати робочі процеси на кухні. До аксесуарів належать фірмовий килимок Rollmat від FRANKE, мобільна сушарка, миска для сушіння та дошка для нарізання з екологічного матеріалу, яку можна мити в посудомийній машині.
Серія Mythos буде доступна на складах офіційних партнерів FRANKE з січня 2021 року.

Високоточна обробка країв дозволяє ідеально інтегрувати мийку в кухонну стільницю так, що шов не буде відчутним. Це полегшує догляд за стільницею та прибирання дрібного сміття чи крихт. Така інтеграція робить кухню сучасною та високотехнологічною.

Декоративна кришка приховує злив та доповнює ідею ідеальної інтеграції та максимальної гігієни. Звісно, кришка легко знімається. Особлива увага до найменших деталей свідчить про преміальність продукту та турботу виробника про своїх клієнтів. Швейцарці говорять, що це частина їхньої ДНК.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку