БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ЗНАК ЯКОСТІ. FRANKE

FRANKE представляє оновлену колекцію Mythos, яка складається з продуктів преміальної якості та має вишуканий дизайн і чудові характеристики

Духові шафи Mythos від FRANKE втілюють симбіоз високих технологій і сучасного дизайну. Поєднання високоякісних матеріалів, продуманої конструкції та розширеного набору функцій роблять духовку надзвичайно привабливою для покупця. Можна обрати одну з версій. Перша має вбудований парогенератор з ємністю для води об’ємом 1,5л, який дозволяє готувати на парі, а також додавати її під час класичного випікання.

У другій – класичний набір функцій та піролітичне очищення. Керування обох здійснюється за допомогою кольорового сенсорного дисплея, який відображатиме також базові підказки та рекомендації щодо приготування. Не потрібно бути експертом у приготуванні різних страв – духовка підкаже, як це зробити.

Духові шафи Mythos можуть монтуватись у галерею чи в колону. При цьому прилади з колекції чудово доповнюють одне одного. Кавомашина Mythos вміє готувати еспресо, капучіно чи лате мак’ято легко та швидко.

В колекції доступна шафа для підігріву чашок 14 см заввишки, вона вирівнює висоту кавомашини та духової шафи в разі галерейного монтажу. Висока якість і стилістика Mythos була відзначена нагородою Red Dot Design Award у 2021 році.

Метки: , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку