ASKO. Найуніверсальніша в світі духова шафа

Комбіновані духові шафи 5-в-1 від ASKO дають змогу
оптимально використати наявний простір

Комбінована духова шафа 5-в-1 вирішує багато проблем і відкриває нові можливості в приготуванні їжі. В основі цього виробу – три головні технології готування та нагріву: повністю парове, мікрохвильове й традиційна духова шафа. Кожна з них може застосовуватись окремо. Крім того, ви маєте можливість поєднувати мікрохвильове нагрівання або парове готування з функцією традиційної духової шафи та насолоджуватися необмеженими можливостями пристрою. Завдяки розумній функції поетапного приготування можна розвивати свої кулінарні вміння та поєднувати різні програми, застосовуючи паровий і мікрохвильовий методи.

Це ідеальний вибір для заклопотаних міських жителів, що потерпають від обмеженої площі своїх кухонь, або для тих, кому не бракує місця, але потрібні швидкість та ефективність. Наприклад, поєднуючи традиційне нагрівання з мікрохвилями, ви отримуєте найкраще, що є в обох методах: мікрохвилі пропікають страву зсередини назовні, а традиційне нагрівання – ззовні всередину. Мікрохвилі пришвидшують процес, а традиційне випікання забезпечує текстуру та хрустку скоринку.

Вам не доведеться відмовлятися від тієї чи іншої функції, адже все необхідне вже інтегровано в комбінованій духовій шафі 5-в-1. Ви можете обрати духову шафу 5-в-1 в дизайн-лініях Elements та CRAFT. Тож єдине рішення – це вибір дизайну та кольору до смаку. Всі духові шафи 5-в-1 доступні для замовлень в Україні.

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку