Інтерв’ю Андрія Асанова, члена експертного журі, Львів

ID. Interior Design: Поділіться, будь ласка, своїми враженнями про конкурс ART SPACE 2019.

Андрій Асанов: Цьогорічний конкурс впевнено закріпив за собою репутацію престижної події в сфері створення об‘єктів архітектури та дизайну.

ID: Яка з робіт номінантів запам’яталась вам і сподобалась найбільше та чому?

А. А.: Якщо говорити про якусь роботу, яка запам‘яталась найбільше, то можу сказати, що я не виділяв би когось одного. Навіть серед тих, хто не опинився серед номінантів, були такі, що захоплювали не менше. Якщо все було б так однозначно, ми би не витратили близько восьми годин для прийняття рішення в першому турі відбору і близько двох в другому.

ID: Що викликало найбільшу дискусію під час обговорення та вибору робіт?

А. А.: Стосовно дискусій журі можу сказати, що були категорії, в яких ми вирішували все на одному диханні без розбіжностей, цікаво, що і в зарубіжних колег співпадала думка з нашою. Але, наприклад, архітектура змусила всіх посперечатися. Ми обрали номінантів, але не могли дійти спільної думки стосовно лідера. Була навіть пропозиція в одній номінації відзначити перемогою двох учасників. Неодностайною була також думка при визначенні фаворита в номінації «Інтер‘єр із традиційними елементами». Скандальності додав курйоз із учасником, який подав візуалізацію.

ID: Якими критеріями вибору ви керувались при виборі своїх фаворитів?

А. А.: Відбираючи кращі роботи, ми усвідомлювали, що наш вибір буде презентувати рівень професіоналізму країни в цілому. Хочу відмітити, що мені не трапилась жодна робота, яку би можна було відверто «забанити». Була достойна конкуренція.

ID: У чому, на вашу думку, головна особливість конкурсу ART SPACE?

А. А.: Загалом конкурс ART SPACE – це подія не тільки для учасників, це якісний ґрунт для аналітики розвитку української архітектури та дизайну.

Опубліковано в журналі №06 (102) червень 2019

Метки: , , , , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку