RefreshButler – ваш надійний друг у догляді за речами

Сушильна шафа від швейцарського бренду V-Zug зберігає одяг свіжим та акуратним, водночас видаляючи до 99,99% мікробів. Деякий одяг не хочеться довіряти хімчистці, особливо якщо обмаль часу.RefreshButler можна встановити в приватному будинку чи квартирі та завжди мати змогу надати улюбленим речам бездоганний вигляд. Шафа RefreshButler нейтралізує запахи, видаляє бактерії та висушує промоклий одяг і взуття. Повісьте в неї костюм на вішалку для одягу – і він акуратно розгладиться після носіння чи перевезення в багажі.

Це також ідеальний варіант для делікатної білизни, яку не можна розміщувати в сушильній машині. Програма оновлення нейтралізує запахи, наприклад, від приготування їжі чи сигаретного диму, без використання хімічних речовин. Для видалення і поступового розсіювання молекул запаху з тканин використовуються технологія фотокаталізу й пари. Спеціальна програма гігієнічної обробки усуває до 99,99 % мікробів і бактерій. Управління RefreshButler здійснюється за допомогою інтуїтивного сенсорного дисплея.

У комплекті є розкладні перекладини для одягу, якісні вішалки та кошики для дрібних речей. RefreshButler можна встановити окремо або вбудувати в меблі.

Опубліковано в журналі №07-08 (111) липень — серпень 2020

Метки: , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку