FRANKE. MARIS HOB EXTRACTOR

Звісно, коли світ стоїть на порозі глобальних змін, ми не можемо лишатись осторонь. Проте життя триває, тож новинки, які мали бути представлені на Salone del Mobile.Milano, висвітлюються на сторінках журналів. Коротко оглянемо найцікавіші з них

Індукційна варильна поверхня з вмонтованою витяжкою Maris Hob Extractor забезпечує відмінні результати приготування та звільняє від запахів, втягуючи їх відразу в місці утворення. Центральна ґратка втягування виготовлена з чавуну, що дає можливість розміщувати навіть дуже гарячий посуд без ризику його пошкодження. Завдяки тому, що вона встановлюється врівень зі склокерамічною поверхнею, можна з легкістю переміщувати посуд чи ставити його частково на ґратку без ризику перекидання.

Сенсорне управління слайдерного типу дозволяє легко та інтуїтивно керувати приладом, два рівні підсвічування дисплеїв дозволяють визначити, чи активна функція. Таймер для кожної зони може запрограмувати час приготування, а автоматичний режим роботи витяжки автоматично регулюватиме її продуктивність залежно від потужності зон нагріву.

Чотири Flexi-зони максимально ефективно використовують потужність плити, працюючи там, де посуд накриває зону нагрівання, а завдяки функції Bridge є можливість об’єднати дві сусідні зони в одну велику Flexi-зону для посуду овальної чи прямокутної форми.

Часто буває так, що неможливо встановити індукційну панель через обмеження навантаження на електромережу Maris Hob Extractor обладнана функцією Power Limitation, яка може обмежити максимальне споживання електроенергії навіть до 2,8 кВт, що дає можливість вмикати прилад практично в будь-яку розетку, не хвилюючись за перевантаження лінії. Максимальна потужність панелі становить 7,4 кВт з можливістю під’єднання до трифазної мережі, при цьому кожна зона наргіву може працювати в режимі Booster, короткотривало видаючи 3 кВт для надшвидкого нагріву. Сигнал сенсорних клавіш, інтенсивність підсвічування дисплеїв, попереждувальні звукові сигнали можна змінювати за бажанням. Такої кількості налаштувань вистачить, щоб задовольнити найвибагливішого клієнта.

А ще під Maris Hob Extractor можна розмістити шухляду, габарити приладу дозволяють це зробити. Для чого втрачати корисний простір?

Що стосується ціни, то вона може здивувати багатьох. За прилад з такою кількістю функцій та унікальних характеристик потрібно заплатити трохи більше еквіваленту €1 600.

Метки: , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку