DZENSPACECLUB

DzenSpaceClub – це простір для чайних церемоній і медитацій в колі споріднених духом людей

Об’єкт: квартира, Київ
Автор проєкту: Ольга Фрадіна
Фото: Євген Авраменко

Після перепланування отримали функціонально насичений простір із зонами кухні, їдальні, домашнього офісу, вбиральні та лаунжу для чаювань, але він не виглядає перевантаженим. Цьому сприяє баланс форм і кольорів. Темна стеля візуально збільшила глибину приміщень.

Автор проєкту Ольга Фрадіна

DzenSpaceClub побудований на хитросплетінні етнічних мотивів і модерністських. Роль головних модерністів відіграють стільці Aristide міжнародного бренду Eichholtz, натхнені іконічним дизайном П’єра Жаннере.

Обідній стіл з масиву дерева, пофарбований у чорний колір, за ескізами автору проєкту виготовили українські майстри Staritska maysternya. Меблі простих геометричних форм перегукуються з лаконічним декором – традиційними українськими глечиками, керамікою художньої студії «Восьма комора» та роботами Ольги Фрадіної. Кругле дзеркало розташовано над французьким диваном навпроти вікна, завдяки чому в приміщення потрапляє ще більше денного світла. В спальні можна побачити картину «Неопалима купина» сучасного українського художника Олександра Богомаза.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку