FRANKE — ІДЕАЛЬНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОСТІР

FRANKE Brand Hall – найвідоміше місце у Києві, де можна не тільки ознайомитися з усією лінійкою швейцарської техніки та оздоблення для кухні, а й відвідати найгучніші кулінарні івенти

Інноваційний FRANKE Brand Hall обирають для своїх заходів найвідоміші кулінарні блогери та селебрітіс. Наприклад, Ольга Мартиновська, яка відкрила Першу українську кулінарну академію, знімала саме там свій курс, а також регулярно проводить кулінарні майстер-класи. FRANKE Brand Hall – простір з індивідуальним стилем і неординарним характером.

Розташований в центрі Києва, неподалік від Будинку меблів, цей простір є втіленням інноваційних рішень і світових трендів. Елегантний сучасний інтер’єр завдяки оригінальним деталям створює невимушену атмосферу затишку і гармонії.

Простір візуально розділено на три зони – робоча show-кухня, стильна зона для інтерв’ю біля каміна, круглий стіл для вечерь. Кожна з них може бути використана під конкретну подію.

Простора show-кухня повністю обладнана технікою FRANKE та сучасними меблями – ідеальна локація для проведення кулінарних майстер-класів, гастроподій чи створення контенту для YouTube-каналів.

Найвідоміший у кра їнський кулінарний шоумен та шеф-кухар Євген Клопотенко знімає у FRANKE Brand Hall всі свої рецепти. Бренд FRANKE у цьому році співпрацював з такими відомими Instagram- блогерами, як Нікіта Добринін, Дарія Квіткова, Лідія Кошарська, Ігор Коваль і Наталія Литвин.

Ольга Мартиновська, Євген Клопотенко, Лідія Кошарська, Нікіта Добринін, Дарія Квіткова

Наприклад, Нікіта Добринін у своєму блозі занотував: «Після того як ми обрали якісні робочі поверхні, прийшов час обирати техніку, що їх доповнить. Тому наш вибір – @frankeukraine. Цей бренд поєднує швейцарську якість, надійність і довершений дизайн. Ми замовили всю техніку: мийку, змішувач, дозатор, духову шафу, плиту, витяжку, посудомийку та холодильник. Отже, ми зробили ідеальну кухню в своєму ідеальному домі для нашої родини!».

А Даша Квіткова у своєму Instagram написала: «Майже все, що є на нашій кухні – від швейцарського бренду @frankeukraine. Ми купили у них мийку, змішувач, дозатор, духовку, плиту, витяжку, посудомийку і холодильник, і все ідеально підійшло до інтер’єру. Це технічне серце нашої кухні».

Згадала про FRANKE й Лідія Кошарська: «Моя аудиторія знає, як сильно я люблю готувати, а щоб ця справа приносила ще більше задоволення, кухня зроблена за моїми персональними забаганками. При підборі техніки ми звертали увагу перш за все на якість, функціональність, дизайн, ергономічність і зносостійкість! Саме тому вибір пав на швейцарський бренд @frankeukraine».

Отже, FRANKE Brand Hall завжди відкритий для всіх, хто небайдужий до якості, дизайну та кулінарії!

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку