De Dietrich – зручність у кожній деталі

Шукаєте спосіб здивувати свою другу половинку незвичайним романтичним подарунком? Немає нічого кращого, ніж вечеря, приготована з любов’ю, своїми руками. Ніжне м’ясо, ароматні овочеві страви та смачні десерти – De Dietrich допоможе вам підкорити серце найвибагливішого гурмана!

Колекція Platinum від De Dietrich – це нескінченна кулінарна подорож, в яку не терпиться вирушити. Індукційні варильні поверхні серії horiZone Play не тільки приковують погляд своїм суворим мінімалістичним дизайном, відзначеним численними преміями, серед яких Red Dot Design Award, а й вражають функціональністю. horiZone – це поєднання двох варильних зон в єдиному модульному просторі розміром 40 х 23 см. Тепер для приготування у великому посуді немає ніяких обмежень.

Техніка De Dietrich – втілення гнучкості можливостей. На панелі управління ви знайдете велику кількість функцій прямого доступу, а також автоматичні програми, такі як кип’ятіння, гасіння, підтримання в теплому стані й обсмажування. Але те, що особливо відрізняє продукцію De Dietrich від інших виробників, – це ексклюзивні функції: час, який минув (показує час з моменту останнього регулювання потужності), запам’ятовування (перенесення налаштувань на іншу зону приготування), відновлення (повернення налаштувань у разі випадкового скидання) та ICS (підказує найоптимальнішу зону приготування для обраного вами посуду).

De Dietrich – ваш абсолютний фаворит у виборі ексклюзивних і функціональних варильних поверхонь.

Опубліковано в журналі №02-03 (108) лютий — березень 2020

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку