ASKO. Лінія Nordic Fresh

У природі ми можемо спостерігати, як різні кліматичні умови сприяють різноманітності і процвітанню флори. Холодильники та морозильні камери ASKO створені для якомога довшого збереження свіжості продуктів. Створюючи нову лінію холодильників Nordic Fresh, її розробники надихалися красою та розмаїттям природи

Холодильники та морозильні камери Nordic Fresh представлені у двох лінійках – Premium і Exclusive, що створені на одній платформі з використанням однакових інноваційних технологій, покликаних зберегти ваші продукти свіжими та звести втрати до мінімуму.

Зберігайте свіжість надовго завдяки системі Dura Fresh

Під впливом зовнішніх чинників продукти починають псуватися та втрачають поживну цінність. Система Dura Fresh™ допомагає створити ідеальний мікроклімат для ваших продуктів і надовго зберегти їх свіжими.

Встановлюйте необхідну температуру для кожного виду продуктів. Діапазон температури у верхньому контейнері Dry Drawer – від –2 до +5 °C, а в контейнерах Humid Drawers – від 0 до +7 °C. Використовуйте контейнери Dry Drawer зі зниженим рівнем вологості для зберігання риби, м’яса, морепродуктів і молочної продукції. Це найхолодніше та найсухіше місце в холодильнику. Контейнери Humid Drawers – найкраще місце для фруктів і овочів, яким для збереження свіжості необхідна підвищена вологість.

Адаптивний температурний контроль

Під час сніданку або вечері холодильник відчиняється і зачиняється кілька разів, у нього потрапляє тепле повітря, що підвищує температуру всередині. Холодильники ASKO Nordic Fresh автоматично знижують температуру саме перед його відчиненням. Електроніка оптимально підтримує температуру в холодильнику, зберігаючи свіжість продуктів і збільшуючи термін їх зберігання на 20%.

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку