Wood house

Уявіть собі дім «з картинки»: затишний, теплий, надійний, великий – саме з таким заміським будинком для молодої сім’ї з дитиною пощастило попрацювати авторам цього проєкту

Об’єкт: будинок, Київ
Автори проєкту: Ольга Соборова, Олександр Карпинський, U concept
Фото: Андрій Безуглов
Текст: Олена Войченко

Починаючи роботу, дизайнери відчували: буде щось надзвичайне. Та їм дуже хотілося створити справжній казковий будинок для сучасної української родини з дитиною. Необхідно було зробити дім функціональним і, найголовніше, затишним, а оскільки замовниця дуже любить різноманітний вишуканий декор (вази, картини, свічки, статуетки), автори проєкту з великим натхненням створювали простір, в якому згодом розмістилися всі скарби власниці — затишні дрібниці, що наповнюють будинок життям.

Автори проєкту Олександр
Карпінський, Ольга Соборова

Окрім того, важливо було створити сучасний інтер’єр, котрий буде актуальним ще багато років. Ще один дуже важливий аспект – максимальна екологічність. Тобто в інтер’єрі цього будинку використано здебільшого натуральні матеріали.

З точки зору функціональності треба було облаштувати велику вітальню, ергономічну кухню, просторі приватні спальні та санвузли. Окрім того, потрібно було знайти місце й для кабінету. Все це зрештою знайшлось у цьому великому будинку для сучасної родини.
Слід відзначити функціонально продуману та сплановану кухню з великим островом. Зелені фасади меблів створюють колористичний акцент.

У вітальні знайшлось місце для сучасного дизайнерського каміну, який зігріває живим теплом та створює затишну атмосферу помешкання. В інтер’єрі цього будинку досить вдало розрахована інсоляція кожного приміщення: промені сонячного світла створюють надзвичайну гру світла та тіней.

Тепла природна тональність інтер’єру наділяє будинок особливою казковою атмосферою, а меблі з натуральних матеріалів та багато різноманітного декору підкреслюють затишну екологічність.
Врешті-решт, цей супербудинок для великої родини втілився в реальність. Автори проєкту раді долучитися до створення цього теплого, затишного житла!

Метки: , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку