У ДЖЕРЕЛАХ

Інтер’єр цієї столичної квартири вражає своєю продуманою функціональністю та досить неординарними рішеннями. Нічого зайвого, але кожна деталь вирішує декілька важливих завдань

Об’єкт: квартира, Київ
Автори проєкту: Тетяна та Юрій Бегас, Архітектурне Бюро BEGAS
Фото: Андрій Посонський
Текст: Тетяна Бегас

Під час роботи над проєктом стилістику виконання перш за все визначила функціональність, а стислі розміри приміщення сприяли раціональному використанню площі. Чисті форми, цільні горизонтальні та вертикальні площини створюють спокійний внутрішній простір.

Автори проєкту Юрій та Тетяна Бегас

Для оздоблення стіни з панорамним вікном використано декоративну штукатурку, яку бездоганно виконали постійні партнери BEGAS – компанія «Фактура.UA» за особистим к раторством Олени Хомкалової. Також облаштовані інтегровані ніши, які можна заповнити вазонами або іншими декоративними елементами. Це дало можливість не перевантажити приміщення, притому надати йому мінімальне оздоблення. Що і було одним із основних завдань в роботі над проєктом.

Гармонійно поєднані природні матеріали, колір – все це надає приміщенню відчуття комфорту. Кожен сантиметр цієї невеликої за розміром (67 кв. м) квартири продуманий та досконалий. З сірим бетонним об’ємом грає м’який колір дуба, який є і оздобленням, і декоративним оформленням інтер’єру.

Таке використання екологічних матеріалів та їх вдале поєднання наповнює атмосферу затишком, а також підкреслює сучасність та стиль.

Незважаючи на невелику площу, в квартирі багато функціональних зон. Так, знайшлося місце для спальної, дитячої і загальної кімнати, яка об’єднана з кухнею, а також холу, трьох санвузлів, один із яких об’єднали з технічним приміщенням, що вмістило все потрібне для сучасного життя приладдя, а саме: пральну та сушильну машини, бойлер, електрокотел, душ, унітаз, господарчий стелаж. І все це на площі 2,2 кв. м.

Всі меблі виготовлені українськими виробниками за індивідуальним замовленням. Так, дуже плідною, професійною виявилася співпраця авторів проєкту з виробником меблів ПП «Васиканцев». Диван також розроблено саме для цього планування, з боковим розташуванням ТВ‑зони для максимально зручного перегляду улюблених фільмів, передач та просто відпочинку. Диван виготовлено українським виробником – TM ROSSATTI.

Кухня створена за проєктом авторів, кухонна стільниця виготовлена з широкоформатної керамогранітної плити Laminam S.p.A. Комфортні, ергономічні барні стільці – від відомого бренда Calligaris. В інтер’єрі багато цікавих, неординарних меблевих рішень, є досить раритетні речі, як-от крісло, що має багату історію й перейшло у спадок, – воно відрізняється напрочуд зручною, ергономічною формою, перевіреною часом.

Скляна стіна санвузла відображає пейзаж за вікном, наповнюючи центральне приміщення світлом. Умивальники в санвузлах італійської фабрики Ceramica Catalano мають сучасний дизайн. Комфортна ванна надана компанією РАА. Керамічна плитка та оздоблення стелі та підлоги – із колекцій фабрик Lea Ceramiche та Porcelaingres, що представлені в Galleria Porcellanato.

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку