Прес-реліз : «Архітектурна практика»

Сучасний світ прискорюється з кожним днем, змінюючи звички, засоби спілкування, канали отримання інформації. Змінюється ставлення до інформації.

Вибрати в потужному щоденному потоці інформації те, що дійсно заслуговує на увагу, те що, є цінною новинкою або революційною інновацією стає все важче.

А для людей творчих, — архітекторів, дизайнерів і проектувальників ця задача стає ще складніше. Потрібна величезна кількість часу для збору і вивчення новинок з різних секторів сучасної економіки. Починаючи від матеріалів для фундаменту, фасадів будівель, дахів,  інтер’єрних рішень і закінчуючи системами інтелектуального управління.

Розвиток технологій і поява нових матеріалів з одного боку, необхідність дизайну і перетворення інтелектуальної власності в потужний бізнес-інструмент з іншого — роблять джерело і канали отримання інформації основою сучасних взаємовідносин. А реалізація найсміливіших і креативних ідей залежить від властивостей сучасних та інноваційних матеріалів.

Багато з цих завдань дозволяє вирішити перша в Україні виставка «Архітектурна практика» створена виключно для архітекторів, дизайнерів та проектувальників в інноваційному b2b форматі.

Нічого зайвого, тільки необхідне! Сама передова інформація з «перших вуст» про матеріали і технології, про тренди в архітектурі і дизайні. Стисло і концентровано, піклуючись про вас і цінуючи ваш час.

Прямі контакти, спеціально відібрані компанії-учасниці, семінари, тренінги, і природно доступ до інтернету — все це в комфортній, дружній атмосфері, — абсолютно новий формат для України.

Два дні занурення в світ передових матеріалів, технологій та інформації у зручний для вас час з оптимальним графіком роботи.

Майданчик обміну знаннями та ідеями.

Концентровано, зручно і продуктивно.

24-25 жовтня КВЦ «ПАРКОВИЙ», Київ

info@archipractica.com

www.archipractica.com

https://www.facebook.com/archipractica/

Метки: , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку