НАВКОЛО СВІТУ ВДОМА

Яскравий, неординарний сучасний інтер’єр цієї квартири – свідчення
того, що український дизайн не стоїть на місці, розвивається й відображає найактуальніші світові тренди, а вітчизняний замовник готовий до досить нестандартних рішень житлового простору

Об’єкт: квартира, Харків
Автори проєкту: Даниїл Ольховик, Маргарита Савченко, Любомир Подолянич, Костянтин Русєв (RP Project)
Текст: Тетяна Шагінян
Фото: Марина Пугачова

Замовники проєкту – сучасне молоде подружжя. Вони воліли бачити стильний дизайн своєї квартири, який мав би бути не таким, як «у всіх». Однією з головних умов стало те, щоби кімнати вирізнялись емоційним настроєм та дизайном. В них не мало бути ані краплі «нудьги»!

Автори проєкту: Даниїл Ольховик, Маргарита Савченко, Любомир Подолянич, Костянтин Русєв

Побажання зрозуміле, але втілити його у життя, як показує досвід авторів проєкту, завдання не з простих. Справа в тому, що наприкінці роботи досить легко отримати навіть не сучасну еклектику, а вінегрет стилів, які не поєднуються одне з одним. Тому перш за все потрібно було знайти одну ідею, яка б об’єднала всі побажання та можливості. Й вона досить швидко віднайшлась: лейтмотивом дизайну стали мандри та подорожі, до яких можна вдатись не виходячи з дому (що особливо актуально наразі). Замовники з оптимізмом та довірою підтримали таку ідею й надали дизайнерам карт-бланш. Саме тому проєкт виглядає як стильне помешкання «людини світу».

Вітальню та кухню об’єднали, але зону кухні досить помітно відокремили барною стійкою та за допомогою обробки стелі «під бетон». Знайшлося місце й для обідньої зони з невеликим круглим столом, над яким розташований ефектний світильник Eglo. Щоб підкреслити задуману тему мандрів, стіну обідньої зони оздобили своєрідним декором – іграшковим містечком з невеличких будинків.

Досить стримана сіро-біла колористична гама розбавлена яскравими акцентами – декором та меблями. Так, помаранчеві та сині декоративні пташки української дизайнерки Наталії Соколової перегукуються з диванними подушками такого ж кольору. Яскраві культові крісла Ligne Roset у лоджії створюють справжню зону релаксу, яка підтримана світильниками Сattelanі & Smith.

Спальня виконана в більш яскравих, але також досить м’яких відтінках. Колористично вона поєднується з усім інтер’єром, підтримуючи обрану стилістику. В спальні знайшлося місце й для невеличкого будуару біля вікна, який зонується текстилем. Житловий простір, що створили автори проєкту, – простий, лаконічний та затишний. Саме такий, яким його хотіли бачити замовники.

Опубліковано в журналі №05-06 (110) травень-червень 2020

Метки: , , , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку