Franke. Безкомпромісний знак якості

А з чого починається ваш день – із запашного еспресо чи смачного капучіно, незрівняного мак’ято чи ніжного лате? Все це не проблема для кавомашини FRANKE. Багаторічний досвід створення кавових апаратів, помножений на елегантність серії Frames by FRANKE, дають неперевершений результат – сучасну кавомашину

Усучасному житті кавомашина стала практично must have кожної кухні. Виробники щоразу вдосконалюють технології та рецептуру, прирівнюючи домашню каву до напою, який готує професійний бариста. Звісно, конструкцій кавових апаратів безліч, проте однією з найцікавіших з точки зору кухонного бізнесу є конструкція, передбачена для вбудовування в кухонні меблі.

Компанія FRANKE надзвичайно відома як у бізнесі кавових апаратів різного рівня, так і у виробництві кухонних систем. Об’єднання обох напрямів дало можливість створити машину, яка втілює баланс ціни, технологій та дизайну – кавомашину Frames by FRANKE CM FS 45. Вона виготовлена в форм-факторі компактного вбудованого приладу та може встановлюватись як з підігрівачем чашок, так і самостійно.

Щоб забезпечити найкращий аромат напоїв, використовується найдосконаліша система помелу кавових зерен. Вбудована конічна кавомолка, виготовлена з високоякісної неабразивної сталі, подрібнює кавові зерна особливим методом, максимально зберігаючи смак. Тиск у 40 кг подрібнює зерна до оптимального розміру, залишаючи при цьому необхідну твердість дрібних частинок. Гаряча вода та тиск у 15 бар вивільняють з кави весь аромат та смак, роблячи напій саме таким, яким він має бути.

Інтерфейс машини є надзвичайно простим та інтуїтивно зрозумілим. Тестовий дисплей допоможе в управлінні машиною, а також попередить про необхідність обслуговування чи просто недостатній рівень води чи кави.

FRANKE CM FS 45 з легкістю приготує класичне еспресо та безліч напоїв на його основі. В комплекті постачається знімний контейнер для молока, встановивши який, можна з легкістю приготувати молочну пінку чи гаряче молоко.

Залежно від кольорової концепції кухні, кавомашина може бути доступною в двох рішеннях – елегантному чорному та вишуканому кольорі шампань. При цьому всі елементи колекції Frames by FRANKE також доступні в цих кольорах. Тож кухня може бути обладнаною повноцінною колекцією кухонної техніки, яка гармонійно інтегрується в дизайн та розкриває справжню ідею проєкту.

Цікавою є концепція підсвічування панелі управління під назвою Ghost, яка передбачає повну відсутність підсвічування сенсорних кнопок у режимі, коли кавомашина неактивна. Лише після торкання кнопки ввімкнення висвічується решта кнопок. Тож кавомашина ніби вітається зі своїм власником, показуючи готовність вже за мить подарувати чудовий напій. Ця ідея доповнює філософію мінімалізму, яка є лейтмотивом всієї колекції.

Опубліковано в журналі №09 (112) вереснь 2020

Метки: , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку