FRANKE. БЕЗКОМПРОМІСНИЙ ЗНАК ЯКОСТІ

FRANKE – винахідник новаторської та відзначеної багатьма нагородами системи FRANKE Box Center, яка допомагає організувати та спростити роботу в кухні, – представляє ще один геніально зручний продукт – Andy Chef

Комплект аксесуарів Andy Chef ідеально інтегрується з кухонними мийками FRANKE Box®, створюючи бездоганно організований простір. В інноваційному та стильному наборі постачається високоякісний ніж шеф-кухаря з дерев’яною підставкою, яку можна розмістити на мийці і використовувати як обробну дошку та коландер з високоякісної нержавіючої сталі. Це приладя найчастіше використовується та може зберігатись як в чаші мийки, так і просто на стільниці. Вишуканий корпус виготовлено з нержавіючої сталі та має нанесений стильний малюнок.

Завдяки надзвичайно цікавій концепції, зручності використання та високоякісним матеріалам Andy Chef отримав нагороду KitchenInnovation of the Year 2020. Подія доповнила успіх FRANKE, компанія отримує таку відзнаку щорічно, тому додатково керівництво KitchenInnovation of the Year відзначило це платиновою нагородою. Це, безумовно, є доказом не тільки високого дизайну виробів, а й турботи про свого клієнта та ретельного вибору матеріалів. За допомогою набору аксесуарів від Andy Chef ви збережете свою кухню охайною, впорядкованою та готовою до створення кулінарних шедеврів вдень та вночі.

Andy Chef зберігає аксесуари в чаші мийки. У такий спосіб їх можна просушувати після миття. Це економить місце в кухні та значно полегшує повсякденні процеси, позбавляючи необхідності зберігати аксесуари в кухонних шафках.

Вдень, коли аксесуари завжди повинні бути під рукою, Andy Chef перетворить мийку FRANKE Box на справжній кулінарний центр. Це зручно, комфортно та стильно. Мінімалістичний дизайн та висока практичність – головні переваги Andy Chef.

Метки: , , , , , , , , ,

Похожие

by
Предыдущий пост Следующий пост

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подпишитесь на нашу рассылку